czwartek, 12 stycznia 2012

Doktor Andrew Wakefield oskarża British Medical Journal

Prof. Dorota Majewska

Źródło

Dr. Wakefield, który został ukrzyżowany przez kartele farmaceutyczne za to, że odważył się napisać pracę naukową, w której wykazał związek autyzmu ze szczepieniami MMR, wytoczył w Teksasie (gdzie obecnie mieszka), proces pismu British Medical Journal, jego redaktorce naczelnej Fionie Godlee i dziennikarzowi Brianowi Deer, o zniesławienie i zniszczenie kariery. Fiona Goodle publicznie przyznała, że British Medical Journal jest głównie lub wyłącznie narzędziem reklam karteli farmaceutycznych i otrzymuje od nich wielkie dotacje, co znaczy, że wszystkie publikowane tam „prace naukowe” to czysta propaganda, której w żadnym wypadku nie należy ufać. Atak BMJ na Dra Wakefielda był zainicjowany i sponsorowany przez producentów szczepionek, którzy mają udziały w tym piśmie.

Niestety, wielu lekarzy naiwnie wierzy w każde słowo, które przeczytają w takich pismach pseudonaukowych.

Wszyscy rodzice, których dzieci zostały okaleczone lub zabite przez szczepionki (są ich już miliony) stoją murem za Dr. Wakefieldem. Wierzę, że mu sie uda wygrać ten proces. Szczegóły w poniższym linku.
http://www.drwakefieldjusticefund.org/

Dr Cindy Schneider z organizacji Safe Minds donosi, że widzi coraz więcej przypadków wczesnego autyzmu u dzieci, których matki w ciąży brały szczepionki przeciw grypowe (wmuszane im przez ginekologów).


Większość takich szczepionek zawiera rtęć i wszystkie zawierają aluminium oraz masę innych toksyn. Szczepienia ciężarnych matek są tak samo groźne dla dzieci jak szczepienia noworodków i młodych niemowląt, bo wątroba i nerki płodów/niemowląt nie są dostatecznie dojrzałe do sprawnego usuwania i detoksyfikacji trucizn, a niedojrzała bariera krew – mózg sprawia, że wszelkie zawarte w szczepieniach trucizny przechodzą wprost do mózgu niemowlęcia, wywołując encefalopatię poszczepienną, która staje się autyzmem.

http://www.ageofautism.com/2012/01/sponsor-spotlight-safeminds-seeks-to-help-pregnant-women-avoid-toxic-mercury-exposure.html#comments

O zbrodniach i oszustwach koncernów farmaceutycznych: http://www.counterpunch.org/2012/01/03/corporate-crime-in-the-pharmaceutical-industry/#038;%23038

4 komentarze:

 1. http://wiadomosci.wp.pl/title,Krajobraz-po-szczepionce,wid,14332763,wiadomosc.html

  OdpowiedzUsuń
 2. Koszmar, czy sprawcy pozostaną bezkarni? Głupi dziennikarze muszą kadzić firmom farmaceutycznym, więc artykuł zaczyna się kłamliwym zdaniem: "Szczepionka przeciwko świńskiej grypie, którą kraje europejskie masowo kupowały w 2009, oszczędziła wielu ludziom problemów ze zdrowiem". O ile wiem nikomu tego nie oszczędziła, natomiast spowodowała liczne problemy, w tym poronienia i martwe urodzenia.

  OdpowiedzUsuń
 3. Jak długo walczyłam z własnymi myślami po tym jak pielęgniarka wręcz nakazała mi zaszczepić dzieci na pneumokoki i rotawirusy. Nie ukrywam, że koszt miał dla nas ogromne znaczenie przy podjęciu decyzji (mamy bliźnięta - więc ładnych kilka tysięcy). Niestety po wpisywaniu zapytań w google pojawiały mi się same informacje, dlaczego wręcz należy to robić!. Na szczęście po rozmowach z innymi mamami (pomijam te, które zalecały szczepienie na rotawirusy, bo dzięki temu ich dzieci do pierwszego roku życia tylko kilka razy wylądowały w szpitalu (sic!)) nie zdecydowaliśmy się na te szczepienia.
  Teraz gdy mam bogatszą wiedzę na ten temat dziękuje swojej poświadomości.

  Mam koleżankę w Stanach, ona szczepiła swoje dziecko na wszystko co się dało - i teraz mały ma 1.5 roku i nie mówi, wydaje bardzo mało dźwięków...chodzą po lekarzach i sami nie wiedzą dlaczego tak się dzieje

  OdpowiedzUsuń
 4. Koleżanka w Stanach powinna się zgłosić do doktora Andre Kulisza z Teksasu http://kulisz.com/. Ten lekarz (ma polskie pochodzenie) leczy dzieci z poszczepiennym autyzmem. Można tam zadzwonić lub napisać maila i dowiedzieć się, jak postępować z dzieckiem.

  OdpowiedzUsuń