poniedziałek, 11 lipca 2011

Mafia medyczna - szczepienia z dr Ghis

Urodzona w Kanadzie, doktor Ghislaine Lanctôt nie jest twórczynią wyssanych z palca, szalonych teorii spiskowych, lecz LEKARZEM!

Przez 25 lat kierowała różnymi klinikami w Kanadzie i USA. Jak więc widać była na dobrej drodze do prawdziwie wielkiej kariery. I pewnie by ją zrobiła, gdyby nie drobny problem: doktor Ghis nie tylko umie samodzielnie MYŚLEĆ, ale ma coś niezwykle rzadkiego w dzisiejszym świecie: SUMIENIE!

Dzięki zdolności myślenia odkryła, że cudowny świat medycyny z poświęceniem ratującej zdrowie i życie ludzi to czysta iluzja, a raczej bezczelne oszustwo!


Prawda jest zupełnie inna, szokująca i bardzo brutalna: medycyna nastawiona jest na zysk za wszelką cenę, ponieważ w całości kontrolowana jest przez finansistów i bankierów. I nie chodzi tu nawet o to, żeby wciskać chorym jak najwięcej drogich leków. Tu chodzi o coś zupełnie niewiarygodnego: o to, żeby zdrowych ludzi doprowadzać do choroby, a potem móc ich drogo, nieskutecznie i dzięki temu przez długie lata „leczyć”! Według dr Ghis „jest to system tworzenia chorób”.

Doktor Ghis potrzebowała 25 lat, żeby przejrzeć ten system. Kiedy w końcu zrozumiała, jak on działa napisała książkę „Mafia medyczna”. Wyjaśnia w niej, że ludzie wpadają w tryby tego potwornego systemu tylko dlatego, że dali sobie wmówić, że są biednymi i bezsilnymi owcami, które potrzebują pasterza i zbawcy, który zagwarantuje im bezpieczeństwo i ochronę. Medycyna, identycznie tak samo jak polityka, bazuje na ludzkiej niewiedzy, nieświadomości i wynikającym z tego zabobonnym lęku. Tak, jak mafia wymusza „ochronę” przed zmyślonymi przestępcami, tak medycyna wymusza wykupowanie ochrony przed iluzorycznymi wirusami i bakteriami.

Mafia jest mafią, bez względu na to, czy tworzą ją zwykli ulicznicy i bandyci, czy profesorowie w białych kitlach. Zadzieranie z nią może się skończyć nawet śmiercią. Jeśli nie fizyczną, to przynajmniej moralną i zawodową. Oczywiście tego, co zrobiła dr Ghis nie można było puścić płazem, więc wytoczono jej proces i pozbawiono ją prawa do wykonywania zawodu.

Jak działa mafia medyczna i jak możemy się przed nią bronić opowie państwu sama doktor Ghis.5 komentarzy:

 1. a ostatnia nagonka na nasiona kozieradki?
  Znam jejdzialanie i wiem, ze Pani Dr G,Lanctot ma racje! Przypomina mi to zalozenia klubu bilderberg.
  Jestem za medycyna alternatywna.

  OdpowiedzUsuń
 2. Najpierw była nagonka na hiszpańskie ekologiczne ogórki, potem na wszelkie surowe warzywa, potem na kiełki, a teraz na kozieradkę i przy okazji na Iran. Hiszpanii wbito ostatni gwóźdź do trumny, a ludzie zostali przekonani, że zdrowo jest wszystko gotować na pulpę.

  Jeśli chodzi o medycynę alternatywną to w Polsce działa prężna hasbara mająca za zadanie ją zniszczyć. Przy okazji próbują zniszczyć i mnie, ale to im się nie uda.

  OdpowiedzUsuń
 3. Dobrze powiedziane przez dr Ghis ..
  NIE UFAJ POLITYKOM TAK SAMO JAK LEKARZOM !
  Ludzie są ślepi! nie widzą co się dzieje dookoła nich! Tyle jest poświecone artykułów dotyczacych zatruwania nas a przy czym sa potwierdzone przez takie osoby jak dr Ghis to i tak w to nie wierzycie !

  proszę kolejny dowód
  http://wolnemedia.net/polityka/wyposazenie/

  Otwórzcie oczy!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. asw44@interia.pl1 kwietnia 2012 22:14

   Podzielam opinie dr Ghis, nie chodzi tylko o szczepionki, ale też o leki które przepisywane są przez lekarzy. moja ocena to trucizna 21 wieku, jak mi wiadomo to osiemdziesiąt procent niema żadnego uzasadnienia.Jestem po zawale ale nie skorzystałem z tych dobrodziejstw natury Gdy przeczytałem ulotki z tych leków to mnie postawiło w stan osłupienia,dlatego receptę zostawiłem na pamiątkę.Korzystam z medycyny naturalnej i czuje się rewelacyjnie.

   Usuń
 4. Wszystkim cierpiącym na choroby serca i miażdżycę polecam ten film: http://www.youtube.com/watch?v=3sI-iDwcsoE&feature=share
  Napisy są trochę dziwne, trzeba odnaleźć w tym gąszczu linijkę z polskim tekstem i czytać. Dr Matthias Rath odkrył, że przyczyną nadmiaru cholesterolu jest ciężka awitaminoza C. Końskie dawki witaminy C obniżają cholesterol w bezpieczny sposób, w przeciwieństwie do leków chemicznych, które niszczą naczynia krwionośne i zwiększają ryzyko zawału. Wszystkie choroby naczyń krwionośnych, w tym stany zapalne, żylaki i "pajączki" powinno się leczyć tą witaminą.

  OdpowiedzUsuń