środa, 29 czerwca 2011

Częstość występowania autyzmu a SZCZEPIONKI

prof. Maria Dorota Majewska

Właśnie ukazały wyniki koreańsko -amerykańskiego badania, w którym zbadano (na podstawie kwestionariuszy wypełnianych przez rodziców i nauczycieli) występowanie autyzmu w populacji ponad 50 tysięcy dzieci szkolnych w Seulu. Wyniki badania wskazują, że na autyzm cierpi tam 1 dziecko na 38, czyli 2,6%. To pokazuje, że powszechnie przyjmowane dane o częstości występowania autyzmu - ok. 1% - są zaniżone, bo zazwyczaj liczy sie tylko dzieci formalnie zdiagnozowane. W Korei zdiagnozowanych było tylko ok. 20% dzieci autystycznych, z różnych względów. To znaczy, że częstość występowania autyzmu wśród chłopców wynosi tam ok. 4,2% (czyli ok. 1 na 25).

Prawdopodobnie w USA i w Polsce jest podobnie, gdyż Korea ma zbliżony kalendarz szczepień do polskiego czy amerykańskiego (i tez stosuje bardzo toksyczny Euvax własnej produkcji). Jeśli dodamy to tego liczby dzieci z ADHD (ok. 13% chłopców), upośledzonych umysłowo (2,5%) oraz liczby dzieci z innymi chorobami neurologicznymi, to wychodzi, że ok. 20% chłopców (trochę mniej dziewcząt) jest dziś uszkodzonych neurologicznie. (Ten odsetek stale rośnie). Te szacunki zgadzają się obserwacjami nauczycieli. To znaczy, że ludzkość w szybkim tempie się degeneruje. Aż strach pomyśleć, jak będą wyglądać przyszłe społeczeństwa, gdzie większość ludzi będzie chorych umysłowo i neurologicznie. To są bez wątpienia rezultaty masowych szczepień coraz bardziej toksycznymi szczepionkami. Podsumowując, ludzkość ulega szybkiej de-ewolucji, czyli biologicznemu regresowi, wskutek działań przemysłu szczepionkowego i medycznego oraz ich urzędowych lobbystów.

http://www.cnn.com/2011/HEALTH/05/09/autism.study/?hpt=T2

http://www.medscape.com/viewarticle/704919_13

5 komentarzy:

 1. z mojego życia: mam 3 chłopców, którzy byli zaszczepieni na WZW -
  jeden (najstarszy) szczepionką Engerix, gdy miał 2,5 roku (dobrowolnie, bo kilkanaście lat temu nie było szczepienie obowiązkowe)
  drugi szczepionką Euvax B w pierwszej dobie życia (obowiązkowo)
  trzeci szczepionką Hepavax w pierwszej dobie życia (obowiązkowo)
  REZULTAT: ten drugi ma problemy neurologiczne łącznie z epilepsją
  Czy to tylko zbieg okoliczności?

  OdpowiedzUsuń
 2. Szczepienie noworodków, zwłaszcza w pierwszej dobie to zbrodnia! A szczepienie dzieci na wirusowe zapalenie wątroby, chorobę przenoszoną drogą płciową, to czysty kretynizm. Ktoś wziął za to w łapę, a cierpią niewinni.

  OdpowiedzUsuń
 3. Wirusowe zapalenie wątroby jest przenoszone TYLKO drogą płciową?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie, nie tylko! Jeszcze w brudnym szpitalu, np. przez nieodkażony sprzęt chirurgiczny i brudne strzykawki oraz przez strzykawki, których używają narkomani.

   Usuń
  2. Jak widać noworodek może się zakazić wyłącznie w szpitalu, z powodu panującego tam braku higieny. Narkomania i seks, co oczywiste, odpadają. Jaki stąd wniosek? Szczepiąc nowordki szpital albo przyznaje się do 1. skandalicznego braku dbałości o higienę, 2. pedofilii wśród personelu lub 3. narkomanii tegoż personelu. Inaczej nie byłoby konieczności szczepienia noworodka w nim przebywającego.

   Usuń