O blogu

W tym blogu nie znajdziecie wiadomości wyssanych z palca ani dziwnych teorii, niepopartych dowodami. Nic nie zmyśliłam i niczego nie napisałam od siebie. Wszystkie materiały zamieszczone w tym blogu opierają się na rzetelnych badaniach naukowych.

Są to teksty pisane przez lekarzy, naukowców i dziennikarzy śledczych.

Wiem, że większość z Was nie jest w stanie uwierzyć w to, że medycyna, zamiast leczyć, truje, okalecza i zabija.

Nie oczekuję, że przyjmiecie to wszystko na wiarę. Sprawdźcie wszystko osobiście. Szukajcie w necie i w książkach.

Jeśli spotkacie na swojej drodze jakiegoś przemądrzałego "prowacka", który zapewni Was, że szczepionki są najbezpieczniejszymi i najlepiej przebadanymi lekami na świecie i że nie ma dowodów na ich szkodliwość albo że szczepienia są największym dobrodziejstwem w dziejach medycyny, bo przyczyniły się do powstrzymania epidemii straszliwych chorób zażądajcie rzetelnych i konkretnych dowodów na te obiecanki. Jeśli ich nie otrzymacie, z czystym sumieniem możecie uznać, że macie do czynienia z kłamcą, a raczej przedstawicielem medycznej hasbary (to tacy "zwykli użytkownicy internetu jak Wy", tyle tylko, że dobrze opłaceni i przeszkoleni przez firmy farmaceutyczne do robienia kryptoreklamy leków; sądzicie, że ta osoba wypowiada się szczerze we własnym imieniu, a tak naprawdę macie do czynienia z cynicznym oszustem, który dla zarobku wciska Wam truciznę, mogącą zabić Was i/lub Wasze dziecko).

Po czym poznać, że macie do czynienia z płatnym agentem?

Po emocjach, jakie będzie próbował w Was wywołać.

Po pierwsze będzie się starał wywołać w Was lęk i poczucie winy ("jeśli nie zaszczepisz swojego dziecka, to ono zachoruje, zostanie kaleką lub umrze", a "Ty będziesz wyrodną matką - i jak będziesz mogła dalej żyć ze świadomością, że zabiłaś swoje dziecko?") lub sprawi, że poczujesz się wsiowym głupkiem, wierzącym w zabobony i bojącym się postępu naukowego ciemnogrodzianinem - bo przecież tylko ciemne tumany z kołtunami boją się igieł i lekarzy. Będzie również wyśmiewał "teorie spiskowe" i "szkodliwą modę" na nieszczepienie lub sugerował, że nieszczepiący to jakaś sekta.

Przemysł farmaceutyczny przynosi zyski większe niż prostytucja i handel narkotykami, a przy tym jest legalny. Mimo, że jest legalny, jest tak samo morderczy jak te nielegalne biznesy.

Nie wierzcie mi na słowo, sprawdzajcie wszystko osobiście!

Od tego zależy zdrowie i życie Wasze, Waszych dzieci i Waszych bliskich.

Nie dajcie się mordować dla zarobku Big Pharma!

Zapoznajcie się z materiałami, które zgromadziłam, nie odrzucajcie ich bez przeczytania!

Jeśli nie przeczytasz, skąd będziesz wiedzieć, czy to prawda?

Z boku bloga znajdują się linki do porad prawnych, wielkiego Forum Dyskusyjnego dla rodziców mających sceptyczny stosunek do szczepień oraz do blogów matek, których dzieci zostały nieodwracalnie uszkodzone przez szczepienia, a na samym dole są wyroki sądów, w których Sanepid przegrał procesy z rodzicami uchylającymi się od szczepień.

Życzę odwagi w poznawaniu przerażających FAKTÓW!